MKP154K275A05
Extended
Manufacturer
Jimson
MFR.Part #
MKP154K275A05
JLCPCB Part #
C2848141
Package
Plugin,P=15mm
Description
150nF 275V X2 ±10% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS