MPP332J400D01
Extended
Manufacturer
Jimson
MFR.Part #
MPP332J400D01
JLCPCB Part #
C7431985
Package
Plugin,P=10mm
Description
3.3nF 400V Polypropylene Film ±5% 插件,P=10mm Film Capacitors ROHS