MPC153K1600D01
Extended
Manufacturer
Jimson
MFR.Part #
MPC153K1600D01
JLCPCB Part #
C434148
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+85℃ 1.6kV 15nF ±10% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS