MEF225K400D02
Extended
Manufacturer
Jimson
MFR.Part #
MEF225K400D02
JLCPCB Part #
C434351
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+85℃ 2.2uF 400V Polyester ±10% 插件,P=27.5mm Film Capacitors ROHS