JXT-ZH1.5-10PWT
MFR.Part #
JXT-ZH1.5-10PWT
JLCPCB Part #
C52204905
Package
SMD,P=1.5mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-40℃~+85℃ 1 1.5mm 10 10P 18mm 1A 1x10P 3.68mm 50V 6mm Auxiliary Solder Pin Brass LCP Surface Mount, Right Angle Tin UL94V-0 ZH SMD,P=1.5mm,卧贴 Wire To Board Connector ROHS