APH2.0-5A-12
Extended
Manufacturer
JXTCONN
MFR.Part #
APH2.0-5A-12
JLCPCB Part #
C53207629
Package
Plugin,P=2mm
Description
-25℃~+85℃ 1 12mm 1x5P 200V 2A 2mm 4.75mm 5 5P 6mm Beige Copper alloy LCP PH Through Hole Tin UL94V-0 插件,P=2mm Wire To Board Connector ROHS