ARC1206CFR030
Extended
Manufacturer
JU YONG CHANG
MFR.Part #
ARC1206CFR030
JLCPCB Part #
C2889947
Package
1206
Description
1W 30mΩ Current Sense Resistor SMD ±1% ±100ppm/℃ 1206 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS