ARP2512GJR070
MFR.Part #
ARP2512GJR070
JLCPCB Part #
C2889935
Description
3W 70mΩ Current Sense Resistor SMD ±5% ±50ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS