ARP2512GJR033
MFR.Part #
ARP2512GJR033
JLCPCB Part #
C2889925
Description
33mΩ 3W Current Sense Resistor SMD ±5% ±50ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS