SRT60L100PTS
Extended
Manufacturer
JUXING
MFR.Part #
SRT60L100PTS
JLCPCB Part #
C22397655
Package
TO-247S
Description
-55℃~+150℃ 1 Pair Common Cathode 100V 400A 500nA 60A 800mV@60A TO-247S Schottky Diodes ROHS