3SPC090F
Extended
Manufacturer
JUXING
MFR.Part #
3SPC090F
JLCPCB Part #
C5365406
Package
SMD,D5xL7.6mm
Description
-40℃~+90℃ 1pF 3 5kA 600V 7.6mm 90V ±20% SMD,D5xL7.6mm Gas Discharge Tube Arresters (GDT) ROHS