GSD4V5TC
Extended
Manufacturer
JUXING
MFR.Part #
GSD4V5TC
JLCPCB Part #
C5210937
Package
SOD-323
Description
-55℃~+125℃ 1 160A@8/20us 1uA 3.2kW 300pF 4.5V 4.6V 8.5V ESD IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5 Unidirectional SOD-323 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS