JWMPP85-103K1.25KVDCP7.5B3
Extended
Manufacturer
JURCC
MFR.Part #
JWMPP85-103K1.25KVDCP7.5B3
JLCPCB Part #
C47279060
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+110℃ 1.25kV 10nF Metallized Polypropylene ±10% Plugin,P=7.5mm Film Capacitors ROHS