JWMPP92-474J1KVDCP27.5F3
MFR.Part #
JWMPP92-474J1KVDCP27.5F3
JLCPCB Part #
C47279058
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+110℃ 1kV 470nF Metallized Polypropylene ±5% Plugin,P=27.5mm Film Capacitors ROHS