JWMPP92-473J1.6KVDCP15D3
MFR.Part #
JWMPP92-473J1.6KVDCP15D3
JLCPCB Part #
C47279028
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 1.6kV 47nF Metallized Polypropylene ±5% Plugin,P=15mm Film Capacitors ROHS