JWMPP92-104J630VDCP15D7
MFR.Part #
JWMPP92-104J630VDCP15D7
JLCPCB Part #
C47278975
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 100nF 630V Metallized Polypropylene ±5% Plugin,P=15mm Film Capacitors ROHS