JWMPP92-155J500VDCP22.5E7
MFR.Part #
JWMPP92-155J500VDCP22.5E7
JLCPCB Part #
C47279054
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+110℃ 1.5uF 500V Metallized Polypropylene ±5% Plugin,P=22.5mm Film Capacitors ROHS