JWMPP85-104K1.1KVDCP15D2
MFR.Part #
JWMPP85-104K1.1KVDCP15D2
JLCPCB Part #
C47279067
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 1.1kV 100nF Metallized Polypropylene ±10% Plugin,P=15mm Film Capacitors ROHS