JWMPP85-105K450VDCP10C6
MFR.Part #
JWMPP85-105K450VDCP10C6
JLCPCB Part #
C47279068
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+110℃ 1uF 450V Metallized Polypropylene ±10% Plugin,P=10mm Film Capacitors ROHS