JWMPP85-225K600VDCP20E9
MFR.Part #
JWMPP85-225K600VDCP20E9
JLCPCB Part #
C47279105
Package
Plugin,P=20mm
Description
-40℃~+110℃ 2.2uF 600V Metallized Polypropylene ±10% Plugin,P=20mm Film Capacitors ROHS