JWMPP85-224K900VDCP15D7
MFR.Part #
JWMPP85-224K900VDCP15D7
JLCPCB Part #
C47279102
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 220nF 900V Metallized Polypropylene ±10% Plugin,P=15mm Film Capacitors ROHS