JWMPP85-104K900VDCP10C3
MFR.Part #
JWMPP85-104K900VDCP10C3
JLCPCB Part #
C47279066
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+110℃ 100nF 900V Metallized Polypropylene ±10% Plugin,P=10mm Film Capacitors ROHS