SMAJ16A-JSM
Extended
Manufacturer
JSMSEMI
MFR.Part #
SMAJ16A-JSM
JLCPCB Part #
C41382490
Package
SMA
Description
-55℃~+150℃ 15.4A 16V 19.7V 1uA 26V 400W TVS Unidirectional SMA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS