ACS758KCB-150B-PFF-T
Extended
Manufacturer
JSMSEMI
MFR.Part #
ACS758KCB-150B-PFF-T
JLCPCB Part #
C6396159
Package
CB-2-3
Description
-40℃~+125℃ 1.5mΩ 120kHz 13.3mV/A 4.5V~5.5V 4800Vrms 4us ±150A CB-2-3 Current Sensors ROHS