MPS104K2H4KA420MA1
Extended
Manufacturer
JOEY
MFR.Part #
MPS104K2H4KA420MA1
JLCPCB Part #
C4355507
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+105℃ 100nF 500V ±10% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS