MPP104K2L4AA420MA1
Extended
Manufacturer
JOEY
MFR.Part #
MPP104K2L4AA420MA1
JLCPCB Part #
C4355330
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+105℃ 100nF 450V ±10% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS