MPP224K2A4AA420MA1
Extended
Manufacturer
JOEY
MFR.Part #
MPP224K2A4AA420MA1
JLCPCB Part #
C4355361
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 220nF ±10% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS