MPH225K2L6AS6035A1
Extended
Manufacturer
JOEY
MFR.Part #
MPH225K2L6AS6035A1
JLCPCB Part #
C4355495
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 2.2uF 450V ±10% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS