MEF333K2L3AS3035A1
Extended
Manufacturer
JOEY
MFR.Part #
MEF333K2L3AS3035A1
JLCPCB Part #
C18295932
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
33nF 450V ±10% Plugin,P=7.5mm Film Capacitors ROHS