MEF474K2E4AA420MA1
Extended
Manufacturer
JOEY
MFR.Part #
MEF474K2E4AA420MA1
JLCPCB Part #
C4355271
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+105℃ 250V 470nF ±10% 插件,P=10mm Film Capacitors ROHS