MEF104K2G3AS3040A1
Extended
Manufacturer
JOEY
MFR.Part #
MEF104K2G3AS3040A1
JLCPCB Part #
C18295884
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
100nF 400V ±10% Plugin,P=7.5mm Film Capacitors ROHS