MES474K2L6AA620MA1
MFR.Part #
MES474K2L6AA620MA1
JLCPCB Part #
C4355228
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 450V 470nF ±10% 插件,P=15mm Film Capacitors ROHS