MEF103K2E4AA425MA1
Extended
Manufacturer
JOEY
MFR.Part #
MEF103K2E4AA425MA1
JLCPCB Part #
C4355233
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+105℃ 10nF 250V ±10% 插件,P=10mm Film Capacitors ROHS