JVRS10D681KF7100A10BFB28A2
MFR.Part #
JVRS10D681KF7100A10BFB28A2
JLCPCB Part #
C48996439
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
120V 230pF@1kHz 420V 52J 625A 680V 7.5mm Plugin,P=7.5mm Varistors ROHS