JL2EDGVHC-50810B01
MFR.Part #
JL2EDGVHC-50810B01
JLCPCB Part #
C5200028
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 10 10A 2 20P 2x10P 300V 5.08mm Black Board Side/Socket - Closed Through Hole 插件,P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS