JL5EDGKRP-76204G01
MFR.Part #
JL5EDGKRP-76204G01
JLCPCB Part #
C22364677
Package
P=7.62mm
Description
-40℃~+105℃ 0.2~4 1 10~30 1x4P 300V 35A 4 4P 7.62mm Feed Through Green Screw P=7.62mm Pluggable System Terminal Block ROHS