JL2EDGVHC-50808B01
MFR.Part #
JL2EDGVHC-50808B01
JLCPCB Part #
C5200026
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
-40℃~+120℃ 10A 16P 2 2x8P 300V 5.08mm 8 Black Board Side/Socket - Closed Through Hole 插件,P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS