JL141V-25402GA1
MFR.Part #
JL141V-25402GA1
JLCPCB Part #
C2922619
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 1 150V 1x2P 2 2.54mm 20~26 2P 5A Green Through Hole 插件,P=2.54mm Spring Clamp System Terminal Block ROHS