JL15EDGY-25406G01
MFR.Part #
JL15EDGY-25406G01
JLCPCB Part #
C2913267
Package
P=2.54mm
Description
-40℃~+150℃ 0.2~0.5 1 125V 1x6P 2.54mm 20~28 4A 6 6P Green Plug P=2.54mm Pluggable System Terminal Block ROHS