JL2EDGVC-50808G01
MFR.Part #
JL2EDGVC-50808G01
JLCPCB Part #
C409147
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 1 15A 1x8P 300V 5.08mm 8 8P Board Side/Socket - Closed Green Through Hole 插件,P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS