JL396-39609O01
MFR.Part #
JL396-39609O01
JLCPCB Part #
C2913397
Package
P=3.96mm
Description
-40℃~+150℃ 0.2~1.5 1 10A 14~26 1x9P 3.96mm 300V 9 9P Orange Plug P=3.96mm Pluggable System Terminal Block ROHS