JL308-25411G01
MFR.Part #
JL308-25411G01
JLCPCB Part #
C2922606
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 1 11 11P 150V 18~26 1x11P 2.54mm 6A Green M2.5 Through Hole 插件,P=2.54mm Screw Terminal Blocks ROHS