JL2EDGVC-50805G01
MFR.Part #
JL2EDGVC-50805G01
JLCPCB Part #
C395213
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 1 15A 1x5P 300V 5 5.08mm 5P Board Side/Socket - Closed Green Through Hole 插件,P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS