JL2EDGKR-50805G01
MFR.Part #
JL2EDGKR-50805G01
JLCPCB Part #
C2913323
Package
P=5.08mm
Description
-40℃~+150℃ 0.75~1.5 1 12~28 15A 1x5P 300V 5 5.08mm 5P Green Plug P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS