JL15EDGA-38108G01
MFR.Part #
JL15EDGA-38108G01
JLCPCB Part #
C2908436
Package
Push-Pull,P=3.81mm
Description
-40℃~+150℃ 1 1x8P 3.81mm 300V 8 8A 8P Board Side/Plug Green Right-Angle 弯插,P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS