JL2EDGRT-50802G01
MFR.Part #
JL2EDGRT-50802G01
JLCPCB Part #
C5137865
Package
Push-Pull,P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 15A 2 2 2x2P 300V 4P 5.08mm Board Side/Socket - Open Green Right-Angle Push-Pull,P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS