JL5EDGK-76204G01
Extended
Manufacturer
JILN
MFR.Part #
JL5EDGK-76204G01
JLCPCB Part #
C2913249
Package
P=7.62mm
Description
-40℃~+150℃ 0.2~4 1 10~30 1x4P 300V 30A 4 4P 7.62mm Green Plug P=7.62mm Pluggable System Terminal Block ROHS