JL2EDGRT-50803G01
MFR.Part #
JL2EDGRT-50803G01
JLCPCB Part #
C5137866
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 15A 2 2x3P 3 300V 5.08mm 6P Board Side/Socket - Open Green Right-Angle Plugin,P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS