JL2EDGKRCH-50802G01
Extended
Manufacturer
JILN
MFR.Part #
JL2EDGKRCH-50802G01
JLCPCB Part #
C5280873
Package
Push-Pull,P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 10A 2 2 2x2P 300V 4P 5.08mm Board Side/Socket - Closed Green Right-Angle 弯插,P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS