JL15EDGKDHG-25405B01
Extended
Manufacturer
JILN
MFR.Part #
JL15EDGKDHG-25405B01
JLCPCB Part #
C5371693
Package
P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 0.2~0.5 10P 150V 2 2.54mm 20~30 2x5P 5 5A Black Plug Screw P=2.54mm Pluggable System Terminal Block ROHS